Vizyonumuz

Tevhid İlahi Grubu ve Semazen Ekibinin gayret ve çabaları da göstermektedir ki ilerleyen süre zarfında bu ekip daha da büyüyerek daha geniş kitlelere hitap edecek ve Ankara İlahi grubu diye değil Türkiye’de ismi ve prestiji olan bir grup haline gelecektir. Koşulsuz ekibin tamamının o ihlas ve şuur üzerine bir araya gelmesi de bu işlerini kolaylaştıracak ve Hz. Allah’ın da izniyle grubumuz hak ettiği ve layık olduğu yerlere gelecektir.
Dinleyicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve uygun çözüm önerisi sunan, yüksek iş ahlakı, hizmet yelpazesi, ve İslam’ın hizmetinde sınır tanımayan bir ekip olmaktır.


Misyonumuz

Tevhid İlahi Grubu veya da yeni ismi ve konseptiyle Tevhid Tasaffuv Müsikisi ve Semazen Topluluğu düğün,nişan,sünnet vb organizasyonlarda, insanların mutlu günlerini haram olan şekilde kutlamalarına tepki olarak ve bunu değiştirerek helal çerçevesinde de bu işin yapılabileceğini ispat etme adına kurulmuştur.Yılların deneyimi ve çabası sonucu Semazen Gösterileri,Ney dinletisi,tasaffuv ilahileri ve farklı gösterileri ile gitmiş olduğu proğramlarda da bu ispatında başarılı olmuştur.
Tevhid İlahi Grubu Hakk’a ve İslam’a hizmet için ayaklarını sağlam yere basmakta ve elinde bulundurduğu gücü hizmet ettiği merciiden almaktadır. Semazen kardeşlerimizin ihlas ve samimi duruşu, sunucu kardeşlerimizin eşsiz sunum ve hikayeleri ve ekibin mükemmel uyumu Tevhid İlahi grubunu bugünlere getirmiştir.
Ankara’da kurulması nedeniyle Ankara İlahi Grubu,Ankara Semazen Topluluğu,Ankara İlahi Ekibi vb.bir çok isimle bilinen Tevhid İlahi Grubu sadece belirli bir kesime ya da gruba değil herkese hitap etmektedir. Yalnızca düğün,nişan vb organizasyonlarda değil Kur’an-ı Kerim Tilavetleri,Konferans Organizasyonları,Semazen Gösterileri vb bütün İslami Organizasyonlarda da dinleyicisiyle buluşmaktadır.